72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bakery Group |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба, Для пирога, Для бісквіта, Для пасхи/паски |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота стінок | 75 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Кількість осередків | 1 шт. |